Jak si oživit léto

Jak si oživit léto

Jak si oživit léto

12. 6. 2019


Letní dny jsou vhodné pro detox, relaxaci, nebo vycestování. Můžete si léto zpříjemnit něčím nečekaným, co vás ve výsledku vyjde lépe než plánované cesty právě z toho důvodu, že vás nezklame plán. K tomu vám stačí jen nutnosti, tudíž se naučíte balit si jen to potřebné. No a poslední výhodou je také to, že si budete připadat více svobodně.

terminály s lety

            Můžete například na mapě ve stanoveném okruhu náhodně vybrat místo například zapíchnutím špendlíku naslepo do mapy, případně vybrat nejbližší město či památku. No a na toto místo vyrazit spolu s přáteli či rodinou. Nejen, že z takového výletu může vzniknout nečekané dobrodružství, ale poznáte místa, kterých byste si jindy nevšimli.

            Pokud však stojíte o opravdové dobrodružství, co takhle vycestovat do zahraničí? Buď si na internetu najdete stránku nabízející akční letenky, kde najdete některé opravdu levné výlety, rezervujte si ubytování a můžete vyrazit. Takto se dá vycestovat třeba i na víkend a některé letenky i s levným ubytováním vás vyjdou na směšnou částku. Ubytování některé země mají opravdu levné, nebo hledejte přes Airbnb.
cesta do hor

            No a posledním, naprosto unikátní a nejvyšší úrovní dobrodružného cestování je zabalit si jen to potřebné, obzvláště tedy peněženku s kartou, přijet na letiště a zde vybrat náhodnou letenku, kterou vám společnost na poslední chvíli může dát například i za třetinu. Tím vycestujete na naprosto náhodné místo a postaráte se o nezapomenutelnou dovolenou. Na letišti najdete hotel a můžete vyrazit za krásami daného státu či ostrova. Pokud si stanovíte vyšší budget a dovolená ještě zdaleka nekončí, v řádu několika dní se dají procestovat třeba i tři různé země. Stejným principem, se kterým jste vycestovali poprvé. Někteří jedinci si tento typ cestování oblíbili natolik, že se stal jejich koníčkem. Schválně přijeďte někdy na letiště a pokuste se pozorovat, jestli někoho podobného nenajdete.


Posted in Nezařazené