Nehty jako zrcadlo!

Nehty jako zrcadlo!

Nehty jako zrcadlo!

21. 10. 2019

Přírodní upravené
Jestliže jste odmítla jakoukoliv úpravu nehtů pomocí laku, ale i přes to je máte krásné, zdravé, čisté a vyleštěné, vypovídá to o člověku mnoho. Tyto osoby jsou čistotné, rády se líbí opačnému pohlaví, nicméně to nepřehání. Jedná se o ženy spíše introvertní a věrné. Můžeme o nich mluvit i jako o lidech se vztahem k přírodě a životnímu prostředí.
nehty ženy
Přírodní neupravené
Jestliže i vy máte ve zvyku neustále si kousat nehty, okamžitě s tím přestaňte! Nejenže to nevypadá opravdu dobře, ale každému hned bude na první pohled jasné, že jste osoba, která nevěnuje příliš pozornosti svému vzhledu. Ženy s těmto nehty jsou také často nervózní, nepozorné a stydlivé.
Francouzská manikúra
Tento druh úpravy nehtů volí především elegantní ženy. Dámy co jsou sebevědomé a vědí, že méně je někdy více. Jedná se o romantičky každým kouskem svého srdce. Ve většině případů nebývají výstřední a mají rády teplo rodinného krbu.
laky na nehty
Umělé barevné nehty
Tento styl je charakteristický pro silné, emancipované ženy, které přesně vědí, co chtějí. Jsou sebevědomé a mají rády, když jsou středem pozornosti a jestliže jdou věci podle jejich představ.
Charakter se dá předpovídat i podle barvy, která je na nehty nanesena. Jaká je vaše?
·         Žlutá – symbolem lásky a pozitiva. Jestliže máte i vy ráda tuto barvu na nehtech, jste neustále dobře naladěná!
·         Růžová – nanesete-li si růžovou, pravděpodobně budete žena každým coulem. Máte ráda nakupování a kafíčka s kamarádkami.
·         Červená – znak vášně. Máte-li ji i vy v oblibě, sexappeal vám rozhodně nechybí!
·         Modrá – tyto ženy vynikají v soustředěnosti a schopnosti zachovat klidnou a chladnou hlavu, což může být při hádkách neskutečná výhoda. Gratulujeme!
·         Zelená – symbol přírody. Máte ráda věci v rovnováze a nesnesete, pokud je jinému křivděno.
·         Černá – černá je sice barva smutnu, ale i elegance. Patrně jste dáma s výborným vkusem.

Posted in Krása