Netřeba nové trampolíny, stačí náhradní díly

Netřeba nové trampolíny, stačí náhradní díly

Netřeba nové trampolíny, stačí náhradní díly

19. 4. 2017


děti, zahrada, trampolína

Kupujete-li pro své ratolesti zahradní trampolínu, pak vězte, že se čas od času neobejdete bez náhradních dílů. I ty nejkvalitnější výrobky při plném a častém vytížení čas od času potřebují vyměnit. Někdy se zase může některá část ztratit při rozebírání a uskladnění přes zimní období.  Ovšem do této kategorie patří i další vybavení, které slouží pro zvýšení bezpečnosti.

Náhradní díly na trampolíny tedy představují skupinu méně či více nezbytných doplňků pro její dlouholeté a pohodlné využití. Je tedy dobré vědět, co lze ještě pořídit bez nutnosti kupovat komplet vše nové, když nastane nějaká potíž.
Do této skupiny patří především samostatné pružiny a kryt na ně nebo skákací plocha.
·        Občas se totiž stane, že se v rozloženém stavu nějaká ta pružina zatoulá a nenajde. Takže pak stačí jednoduše doplnit.
 
·        Co se krytu na pružiny týká, ten se častým použitím může lehce ošoupat či protrhnou, zkrátka je dobré ho jednou za čas vyměnit.
 
·        I skákací plocha se za jistých okolností může poškodit, je to sice nepravděpodobné, ale stát se to může. Z toho důvodu i tu můžete sehnat samostatně.

holčičky, trampolíny

Ještě něco navíc pro zvýšení bezpečnosti

Do náhradních dílů, jak už bylo řečeno, ale patří i nadstandartní vybavení, které má za úkol chránit nás i samotnou konstrukci se skákací plochou a pružinami. Jedná se zejména o ochranné sítě, kotvící sady, schůdky a krycí plachty.
·        O ochranné síti už jste jistě slyšeli. Je to skvělý bezpečnostní prvek, který brání vypadnutí mimo skákací plochu. Určitě ji mějte po ruce, zejména s malými dětmi.
 
·        Dalším bezpečnostním prvkem jsou kotvící sady, umožňují nohy konstrukce ukotvit u země a zajistí tak její stoprocentní stabilitu a to i během vichrů, které v letní sezóně občas bývají.
 
·        Schůdky mít nemusíte, ale je to mnohem pohodlnější způsob vstupu i sestupu ze skákací plochy a to hlavně pro ty nejmenší uživatele.
 
.        Rovněž krycí plachtu není nutné vlastnit, ale v době, kdy zrovna nikdo neskáče, chrání skákací plochu před zašpiněním a poškozením vlivem nepříznivého počasí. Dá se říci, že podstatně prodlužují její životnost. Pořízení krycí plachty tedy rozhodně stojí za úvahu.

západ slunce, silueta, skok

Netřeba nové trampolíny, stačí náhradní díly
3.8 (76.47%)17
Posted in Hobby